Protestacties op komst van RSC Anderlecht

21-03-2020 21:08
-
Geschreven door Redactie
Protestacties op komst van RSC Anderlecht

Marc Coucke stelde Karel Van Eetvelt als CEO aan, Wouter Vandnhaute trad in dienst als extern adviseur en Peter Verbeke gaat een belangrijke rol binnen het sportieve verhaal spelen. Daar horen ook zogenaamde slachtoffers bij. Michael Verschueren speelt nog slechts een bijrol, Pär Zetterberg is ontslagen. De supporters roeren zich.

Zowel Veschueren als Zetterberg hebben Anderlecht-DNA. Vooral het ontslag van Zetterberg valt de fans zwaar. “Zetterberg bewaakte onze waarden en normen. Als ze zelfs hem durven ontslaan, dan moet iedereen voor zijn job vrezen”, stelt het Fan Board bij Het Laatste Nieuws. “Wie wordt de volgende? Kompany? Verschueren? We zijn écht gedegouteerd, de nieuwe bazen zullen dat wel nog voelen.”

“Er zijn geen matchen of trainingen, dus redeneren ze op Anderlecht blijkbaar dat er toch geen protest zal komen. Wel, als de competitie hervat wordt, zal het heet zijn.”

Nieuwsbrief

Specials

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

Promovendus KV Kortrijk begon in de tweede week van juni aan de voorbereiding op het...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

SPECIAL: 3 Rode Duivels 0 minuten, slechts 1 speler met 570 minuten

SPECIAL: 3 Rode Duivels 0 minuten, slechts 1 speler met 570 minuten

Het WK 2026 is afgelopen voor de Rode Duivels. Youri Tielemans en zijn ploegmaten wisten...

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

Januari 2007. Michel D’Hooghe deed de stadionplannen van Club Brugge uit de doeken. Die voetbaltempel...

Mogelijke opvolgers voor Nicky Hayen

Mogelijke opvolgers voor Nicky Hayen

Nicky Hayen was aan de voorbereiding op het seizoen 2026/2027 bij KRC Genk begonnen. De...