PSG niet blij met contractverlenging Neymar

23-06 09:39

PSG niet blij met contractverlenging Neymar

Paris Saint-Germain dacht een gouden zaak te doen met de komst van Neymar. Daar hoorde een vette verloning en allerhande clausules in zijn contract bij. Zo blijft PSG in de eigen vingers snijden.

Bracht Neymar voldoende in het shirt van PSG? Het antwoord is neen. De Braziliaanse aanvaller loopt er niet altijd even gemotiveerd bij. Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi sprak vorige week woorden die boekdelen spreken: “Wie bij PSG wil spelen, zal zich als een echte profvoetballer moeten gedragen. Niet het extra-sportieve telt, wel de prestaties op het veld.”

Paris Saint-Germain is Neymar liever kwijt dan rijk. De 30-jarige Neymar dreigt echter nog langer op de loonlijst te blijven staan. Op 1 juli treedt een clausule in zijn contract in werking. Zijn contact wordt dan automatisch van 2025 naar 2027 verlengd!

Tenzij Neymar andere oorden opzoekt, zal PSG hem nog vijf jaar verder moeten betalen. Elke maand bijna 4 miljoen euro!

De entourage van Neymar heeft al aangegeven dat hij niet bezig is met een ander avontuur en super gemotiveerd is om te knallen in het shirt van PSG. Vorig seizoen kwam hij niet verder dan 13 doelpunten en 6 assists in de Ligue 1 (54% speelminuten). In 6 wedstrijden in de Champions League wist Neymar niet te scoren. Het bleef bij 2 assists (65% speelminuten).

BEKIJK: INSTA-FOOT: Foto’s bekende voetballers op vakantie

Neymar blijft PSG massa's geld kosten
foto DC | www.voetbalbelgie.be

LEES MEER OVER:

Ligue 1

Neymar

PSG

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...

Alles of niets voor Club Brugge

Alles of niets voor Club Brugge

Overwinteren in de Champions League, knap werk van Club Brugge. Je kan daar echter niet...