PSV-trainer over transfer Vertessen

12-01-2024 15:52
-
Geschreven door MK
PSV-trainer over transfer Vertessen

Yorbe Vertessen komt maar weinig aan spelen toe bij PSV. Hij zit aan 23% van de speelminuten in de Eredivisie. Er is concrete interesse in de 23-jarige flankaanvaller. Union Berlin, Toulouse en Valencia worden genoemd. PSV-trainer Peter Bosz hoopt niet dat onze landgenoot vertrekt.

“Ik heb met hem gesproken en ik heb gezegd dat hij wat mij betreft niet weg mag. Klaar”, werd Peter Bosz geciteerd door De Telegraaf. “Voor mij is die discussie over. Hij is voor ons heel belangrijk geweest en ik weet zeker, dat hij nog belangrijk gaat worden.”

Maar Bosz beslist niet of Vertessen blijft. “Uiteindelijk ga ik er niet over. Dat is de club. Dat zijn Earnest (technisch directeur Stewart, red.) en Marcel (algemeen directeur Brands, red.).”

Vertessen heeft nog een verbintenis tot medio 2025 in Eindhoven. Vorig seizoen werd hij in januari uitgeleend aan Union Saint-Gilloise.

 

 

 

LEES MEER OVER:

Eredivise

Yorbe Vertessen

Nieuwsbrief

Specials

INTERVIEW Jo Coppens: “Paniek en angst gaan ons niet redden”

INTERVIEW Jo Coppens: “Paniek en angst gaan ons niet redden”

Meer doelkansen creëren, meer balbezit. STVV kwam in eigen huis echter niet tot winst tegen...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

Op 1 januari 2025 zwaaiden de deuren van de transfermarkten in Duitsland, Frankrijk en Engeland...

Felice Mazzu geeft de moed niet op

Felice Mazzu geeft de moed niet op

Drie seizoenen zonder degradatiezorgen. Bij STVV maken ze dit seizoen andere tijden mee. De Kanaries...

SPECIAL: Welk effect hebben de trainerswissels in JPL?

SPECIAL: Welk effect hebben de trainerswissels in JPL?

Als een ploeg in de probleemhoek verzeilt, is de trainer meestal het eerste slachtoffer. “We...

Overzicht transferdeadlines: van 1 januari tot 29 april

Overzicht transferdeadlines: van 1 januari tot 29 april

Slechts zeven competities kozen voor de traditionele transfertermijn van 1 januari tot en met 31...