Reactie Anderlecht na anti-Coucke spandoek aan kasteel
De harde kern van RSC Anderlecht wil Marc Coucke weg. Er doken niet alleen spandoeken aan het stadion en het oefencentrum op. De zakenman kreeg bezoek in Merelbeke.
In een persmededeling laat Anderlecht weten dat de grote meerderheid van de fans er niet zo over denkt. Dat bleek op de Fan Council die onlangs plaatsvond. ‘Daarin hebben Marc Coucke, Kenneth Bornauw en Antoine Sibierski de analyse van het afgelopen seizoen gemaakt en de plannen toegelicht voor het komende seizoen’, citeert Het Nieuwsblad.
‘In die constructieve meetings is de positie van hoofdaandeelhouder Marc Coucke geen enkele keer ter sprake gekomen. De eisen van enkele individuen – want daarover gaat het – die deze de laatste dagen kenbaar maken via onaanvaardbare wegen en duidelijk dreigende taal bevatten, zijn dan ook geenszins representatief voor onze vele supporters. De club zal nooit aanvaarden dat individuen wedstrijden zouden stilleggen om hun volstrekt onredelijke en totaal ongegronde eisen kracht bij te zetten’, maakt Anderlecht zich sterk.
‘De club stelt ook zeer duidelijk dat – in het belang van het overgrote deel van de fans die RSCA positief willen steunen – elke bedreiging of schade aan de club, zijn fans of stakeholders met alle mogelijke middelen gesanctioneerd zal worden. De club vat deze zomermercato ambitieus aan om het nieuwe seizoen vanaf de Europese voorrondes goed te starten, met dank aan de dagelijkse inzet van onze aandeelhouders, met op kop Marc Coucke’, zo luidt het einde van het statement.