Red Flames balen: “Het is héél zuur”
De Red Flames speelden 1-1 tegen Schotland. Op zich is dat een zeer goed resultaat, maar de gelijkmaker viel pas in de extra tijd. Daardoor was het toch een zuur gelijkspel.
Janice Cayman sprak na de partij met Sporza. “Het is heel zuur omdat dat doelpunt zo laat valt. We voelden de druk, maar hadden het onder controle. We stonden goed op onze plek, maar één moment van onoplettendheid lag aan de basis van die goal en dat is jammer”, verklaarde ze.
“We moeten leren om ons spel meer te brengen en meer vertrouwen aan de bal te hebben. De Schotten begonnen steeds meer ruimte vinden en dan was het aan ons om te reageren”, klinkt het.
Zondag wacht een nieuwe match tegen Schotland. Daar willen de Flames uiteraard winnen en zo een 4 op 6 behalen. “Dat moet ons doel blijven. Nu moeten we de knop omdraaien en er volop voor gaan. Deze groep zit goed vast aan elkaar. We gaan elke persoon nodig hebben die ons toejuicht naar de overwinning. Ik nodig iedereen graag uit op zaterdag.”