Refaelov naar andere Belgische club?
Lior Refaelov zit dit seizoen aan 5 doelpunten en 7 assists in 21 wedstrijden. De 36-jarige Israëliër komt zo aan 24 goals en 13 assists in 67 duels in het shirt van Anderlecht. Zijn contract loopt er op 30 juni af.
Volgt er nog een derde seizoen bij RSCA? Zijn makelaar Dudu Dahan laat bij Het Laatste Nieuws weten dat er belangstelling is uit de Amerikaanse Major League Soccer. Lior Refaaelov kan ook bij de Israëlische topclubs nog een financiële slag slaan. Zijn familie vertoeft echter graag in België. Volgens Dahan heeft er zich ook een Belgische topclub gemeld.
De 36-jarige offensieve kracht voelt zich echter goed in het Lotto Park en wil er graag blijven. Paars-Wit voerde al gesprekken met de speler, maar voorlopig kwam er nog geen voorstel uit de bus. Refaelov speelde eerder bij Club Brugge en Antwerp FC.
LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers winter 2023 – België Jupiler Pro League