Renaud Emond mikt op Rode Duivels

03-04-2020 11:07
-
Geschreven door MK
Renaud Emond mikt op Rode Duivels

Afgelopen wintermercato versierde Renaud Emond een transfer naar FC Nantes. Vooralsnog brak hij niet veel potten in de Ligue 1. De ex-aanvaller van Standard zit aan een doelpunt uit zeven wedstrijden. Emond wil zich in Frankrijk in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez.

De 28-jarige Emond droomt van de Rode Duivels. “Dat is oprecht een doel”, stelt Emond via de clubwebsite van Nantes. “Ik ben ambitieus, ook al weet ik dat het zeer moeilijk zal worden gezien het ongelooflijk hoge niveau van de selectie momenteel. Ik denk dat ik tien jaar geleden zeker een pak caps achter mijn naam gehad zou hebben.”

“Maar nu zou het nog mooier zijn om de nationale ploeg te halen, omdat ze op de eerste plaats op de wereldranglijst staat en voor de hoogste prijzen speelt. Daar wil ik voor strijden, of toch op zijn minst alles proberen. Als ik er niet in slaag, zal ik geen spijt hebben.”

FC Nantes legde vier miljoen euro op tafel om Emond weg te plukken bij Standard. Hij tekende er een contract tot medio 2022.

 

Nieuwsbrief

Specials

Genk 9 penalty’s, Standard 8, Kortrijk 0

Genk 9 penalty’s, Standard 8, Kortrijk 0

Na 24 speeldagen is er nog één ploeg die geen penalty mocht trappen in de...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

VIDEO Kums & Delorge: “AA Gent Play-off 1”

Met nog vijf duels te spelen staat KAA Gent op de zesde plaats. Play-off 1...