Rendeert aankoop van 2024 eindelijk bij Antwerp?
Bij Royal Antwerp FC is er nog héél veel werk. Stef Wils hoopt dat zijn bestuur hem nog wat versterking zal aanbieden. Ondertussen probeert de coach van de Great Old een aankoop van vorig jaar stappen te laten zetten.
Antwerp haalde vorig jaar Rosen Bozhinov voor 500.000 euro weg bij CSKA Sofia. De 20-jarige Bulgaarse verdediger kende een heel moeilijk eerste seizoen. Hij had duidelijk moeite met het verschil in niveau tussen de twee competities.
Wils stelt hem nu op in de basis. Hij sprak bij Gazet van Antwerpen over de jonge verdediger. “Bozhi was nieuw in België, kwam voor het eerst buiten Bulgarije, woonde hier alleen, was van zijn familie gescheiden, moest dus zelfvoorzienend zijn, de was en de plas doen.”
“Kortom: er kwam voor hem een hele rompslomp bij die belastend was. Zeker als je dan even in een mindere periode zit en alleen thuiskomt, kan het mentaal moeilijk zijn. Nu is hij toch al een jaartje ouder en rijper en weet hij hoe alles werkt”, ziet hij wel progressie.