Riemer duidelijk: “Overschot aan middenvelders”

18-11-2023 09:46
-
Geschreven door Redactie
Riemer duidelijk: “Overschot aan middenvelders”

Yari Verschaeren is binnenkort terug inzetbaar. Brian Riemer ziet dat graag gebeuren. Zo krijgt hij er echter nog een aanvallende kracht op het middenveld bij. Thorgan Hazard, Francis Amuzu, Mario Stroeykens, Théo Leoni, Anders Dreyer, Alexis Flips, Benito Raman en Yari Verschaeren. Voor de verdediging is er ook overschot.

“Ik ben het er mee eens dat we momenteel een overschot aan middenvelders hebben”, stelde Brian Riemer op zijn persbabbel. Het enige wat ik kan zeggen is dat er een geweldige sfeer in het team is. Iedereen steunt elkaar. Ik zie geen ongelukkige gezichten. Iedereen maakt deel uit van ons project.”

Er zit echter een wintermercato aan te komen. Een maand om bepaalde oplossingen proberen te zoeken. “We moeten uitzoeken wat voor hen het beste is. Voor sommigen is dat een uitleenbeurt. Anderen kunnen verkocht worden”, aldus Brian Riemer.

Dan gaat het onder meer over Majed Ashimeru, Amadou Diawara en Kristian Arnstad. Justin Lonwijk past niet in de plannen. Maxime Dupé wil onder de lat staan.

Brian Riemer kijkt de kat uit de boom. “Het belangrijkste is dat we veel goede spelers hebben. Dat betekent dat we de luxe hebben om keuzes te maken en dat we niet in de positie zitten dat we tot bepaalde keuzes gedwongen worden. Dat is altijd positief voor een club.”

LEES OOK: Vertonghen begrijpt zoektocht Anderlecht

LEES MEER OVER:

RSC Anderlecht

Transfers

Nieuwsbrief

Specials

Kalender Jupiler Pro League 2025/2026

Kalender Jupiler Pro League 2025/2026

Op vrijdag 25 juli gaat de bal aan het rollen in de Jupiler Pro League...

Zoveelste koerswijziging bij Anderlecht

Zoveelste koerswijziging bij Anderlecht

Anderlecht hoopt snel een vijfde nieuwkomer voor te kunnen stellen. Onder de noemer: ander en...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gingen de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...

AA Gent en Milicevic: complete ommezwaai in 86 dagen

AA Gent en Milicevic: complete ommezwaai in 86 dagen

24 maart 2025 – “Mijn vertrouwen in Danijel Milicevic is heel groot. Hij is een...