Riemer: “Geloof dat we kunnen winnen tegen Club Brugge”

22-09-2023 14:59
-
Geschreven door MK
Riemer: “Geloof dat we kunnen winnen tegen Club Brugge”

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma in de Jupiler Pro League. Anderlecht-trainer Brian Riemer blikt vooruit op de komst van blauw-zwart.

Zullen de bezoekers zondag vermoeid aan de aftrap verschijnen? Donderdag speelde FCB nog in de Conference League tegen Besiktas. “Club Brugge is een heel ervaren team in het Europese voetbal. Ze zullen dan ook 100 procent klaar zijn voor de match zondag”, wordt Brian Riemer geciteerd door Het Laatste Nieuws.

“We hebben al een hele tijd niet meer kunnen winnen tegen Club (11 april 2021, nvdr.) . Ik hoop en geloof, met het Lotto Park achter ons, dat we kunnen winnen. Het zal op details aankomen. Dat is hoe topwedstrijden verlopen.”

Paars-wit staat na zeven speeldagen op de tweede plaats met 14 punten. Club Brugge heeft een puntje minder dan de Brusselaars, maar heeft ook een wedstrijd minder gespeeld.

LEES OOK: Vlag Anderlecht in bezoekersvak Besiktas

 

Nieuwsbrief

Specials

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...