Rik De Mil legt uit: “Contract opzeggen onrespectvol”

13-06-2025 20:17
-
Geschreven door Redactie
Rik De Mil legt uit: “Contract opzeggen onrespectvol”

Hij leek op weg naar Antwerp. Rik De Mil blijft toch bij Sporting Charleroi. Daar hoort een verbeterd contract bij. De Mil gaf tekst en uitleg.

Zijn contract liep tot 30 juni 2026. Antwerp was niet bereid de afkoopsom op tafel te gooien. Mehdi Bayat wimpelde een verlaging van dat bedrag af. Rik De Mil kon zijn ontslag indienen, wat hem een half jaarloon zou kosten. Tussen al dat gedoe door liet Charleroi weten graag verder te willen met De Mil.

“Antwerp toonde concrete belangstelling”, stelde Rik De Mil op de sponsordag van Sporting Charleroi. “Ik heb altijd gezegd dat ik zou luisteren als er iets interessants kwam. Dat heb ik in alle transparantie gedaan.”

Charleroi pakte een ticket voor de voorronde in de Conference League, ten koste van uitgerekend Antwerp. De Great Old eindigde wel op de vijfde plaats. Dat sprak Rik De Mil ook aan.

“Mijn contract opzeggen zou onrespectvol zijn geweest”, stelt Rik De Mil. “Antwerp heeft alles gedaan om me te overtuigen, maar Mehdi Bayat heeft echt getoond dat hij me hier heel graag wilde houden. Ook vanwege de band met de mensen hier en de ambitie die de directie uitstraalt. Als ik die ambitie niet had gevoeld, had ik misschien een andere keuze gemaakt.”

Rik De Mil tekende een verbeterd contract tot midden 2027.

LEES OOK: Didier Lamkel Zé op zucht van nieuwe club

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

Geen Ardon Jashari op de fandag van Club Brugge. Wel een massa blauwzwarte fans. Een...

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Na een passage bij FC Noah Erewan liet Dieumerci Mbokani de deur op een kier....

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...