Rob Schoofs tevreden bij Union: “Statistieken mogen nog beter”
Aanvoerder bij KV Mechelen, goed voor 44 goals en 49 assists in 282 matchen. Rob Schoofs ging vorige zomer in op een aanbieding van Union. Een stap hogerop. Meestrijden voor de prijzen, meedraaien in de Champions League. Dat smaakt zoet.
Al hoort daar niet altijd een basisplaats bij. Rob Schoofs zit in de Jupiler Pro League aan 60 procent van de speelminuten. In de Champions League was dat 27 procent en in de Beker van België 48 procent.
“Dit is mijn eerste seizoen bij Union. Ik heb een goede rol in de ploeg”, stelt de 32-jarige centrale middenvelder in de video hieronder. “Mijn statistieken mogen beter, maar ik ben tevreden. Ik speelde veel in de competitie en deed ervaring op in de Champions League.” Schoofs zit in 34 matchen aan 2 goals en 6 assists.
Wij spraken ook met Rob Schoofs over de titelkansen van Union en de finale van de Beker van België. De voormalige speler van STVV en KAA Gent merkt dat Union minder lof en aandacht geniet dan Club Brugge. Dat wringt toch wat.
LEES OOK: Union recupereert 5 basispionnen