Romelu Lukaku heradement: “Ik was ten dode opgeschreven”
Minuut 96 in het duel tussen Hellas Verona en Napoli. Romelu Lukaku mikte de bal binnen. Goed voor de 1-2. De Rode Duivel trok zijn shirt uit en rende naar het bezoekersvak. De meegereisde fans gingen vrolijk uit de bol.
De emotie droop er vanaf bij Romelu Lukaku. “Dit zijn moeilijke maanden geweest, op persoonlijk vlak”, stelde de aanvaller bij DAZN Italia. “Het verlies van mijn vader kwam hard binnen. Maar ik ga voort. Voor mijn kinderen, mijn broer, voor Napoli. Ze hebben me hier al zo veel gegeven. Voor ik hier toekwam, was ik ten dode opgeschreven.”
“Ik ben blij voor het team. Het gaat dit jaar wat moeilijker, maar we willen er nog het maximale uithalen.” Titelverdediger Napoli staat voorlopig op de derde plaats op veertien punten van koploper Inter.
Lukaku 🫂 Kvara 💙#DAZNBetClub #VeronaNapoli #SerieAEniLive pic.twitter.com/0ZnW3bzjiF
— DAZN Italia (@DAZN_IT) February 28, 2026