Romelu Lukaku komt in actie in de groepsfase!

20-11-2022 14:58
-
Geschreven door Dimitri Charles
Romelu Lukaku komt in actie in de groepsfase!

Roberto Martinez gaf aan Romelu Lukaku niet mee te nemen naar het WK 2022 als hij niet inzetbaar zou zijn in de groepsfase. In de aanloop naar het eerste duel tegen Canada liet de bondscoach wat in zijn kaarten kijken.

Lukaku trainde in Koeweit even met de groep mee, in Qatar deed hij dat nog niet. Hij doet niet mee tegen Canada, ook niet tegen Marokko. Hij zou wel fit kunnen raken voor de laatste groepswedstrijd tegen Kroatië. Tegen Canada en Marokko zullen Michy Batshuayi of Loïs Openda in de spits spelen.

De 29-jarige Antwerpenaar mist wel een pak wedstrijdritme. Romelu Lukaku deed in drie competitiematchen mee en miste er daarna acht vanwege een hamstringblessure. Op 26 oktober speelde hij 7 minuten mee in de Champions League tegen Viktoria Plzen. Drie dagen later volgden 22 minuten tegen Sampdoria. Daarna volgde een blessure aan de tweekoppige dijbeenspier.

Romelu Lukaku kwam voor het laatst met de Rode Duivels in actie op 3 juni. Thuis tegen Nederland (1-4) moest hij na 27 minuten de strijd staken vanwege een enkelblessure. ‘Big Rom’ zit aan 68 goals in 102 interlands.

LEES OOK:  Eden Hazard toch best in de 11 tegen Canada?

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...