Romelu Lukaku over Anderlecht: “Dan breek ik”

24-03-2025 09:53
-
Geschreven door Redactie
Romelu Lukaku over Anderlecht: “Dan breek ik”

De sfeer zat goed, de Rode Duivels gaven niet op en kwamen in het derde deel van de match drie keer tot scoren tegen Oekraïne. Twee goals van Romelu Lukaku.

Ze blijven in de A-divisie in de Nations League. In juni volgt een WK-voorrondematch in Noord-Macedonië. Op 9 juni spelen ze in Brussel tegen Wales. Na Liechtenstein-België volgt in september een thuismatch tegen Kazachstan.

Romelu Lukaku hoopt dan in het Lotto Park in Anderlecht in actie te kunnen komen. “Het is een goed idee van de voetbalbond om in verschillende stadions te spelen. Je voelt de steun van het publiek, dus hopelijk kunnen we in september in Anderlecht spelen”, stelde hij na zijn twee doelpunten tegen Oekraïne. “Daar zal ik me mentaal goed op moeten voorbereiden, want iedereen weet wat Anderlecht voor mij betekent. Als ik daar scoor? Dan breek ik.”

LEES OOK: Romelu Lukaku glundert: “Ik voelde het”

LEES MEER OVER:

Rode Duivels

Romelu Lukaku

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

Dit verdienen Lammens en Tielemans bij Manchester United

Dit verdienen Lammens en Tielemans bij Manchester United

Youri Tielemans ruilt Aston Villa voor Manchester United. Daar hoort niet alleen een transfersom van...

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

Promovendus KV Kortrijk begon in de tweede week van juni aan de voorbereiding op het...

SPECIAL: 3 Rode Duivels 0 minuten, slechts 1 speler met 570 minuten

SPECIAL: 3 Rode Duivels 0 minuten, slechts 1 speler met 570 minuten

Het WK 2026 is afgelopen voor de Rode Duivels. Youri Tielemans en zijn ploegmaten wisten...

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

Januari 2007. Michel D’Hooghe deed de stadionplannen van Club Brugge uit de doeken. Die voetbaltempel...