Romelu Lukaku toch naar Turkije?

16-07-2026 12:00
-
Geschreven door Redactie
Romelu Lukaku toch naar Turkije?

Na een snertseizoen bij Napoli toonde Romelu Lukaku met de Rode Duivels dat hij nog een meerwaarde kan betekenen. Napoli is de aanvaller echter liever kwijt dan rijk.

Toen er geruchten de kop opstaken over een transfer naar een Turkse topclub volgde er een officiële reactie van zijn makelaar. Er was geen contact, er speelde niets.

Volgens Il Mattino zou Romelu Lukaku de deur toch op een kier zetten. In de Turkse Süper Lig valt mooi geld te verdienen.

Dries Mertens trok van Napoli naar Galatasaray en werd er op handen gedragen. Leandro Trossard ruilt nu Arsenal voor Besiktas. Op zijn 31ste verkreeg hij werkzekerheid – contract voor drie jaar – plus een jaarloon van 6,5 miljoen euro.

Nog één of twee jaar in Turkije voetballen en dan bij Anderlecht afsluiten, dat zou een mogelijkheid kunnen zijn voor Romelu Lukaku.

Tot nader order ligt hij – net als Kevin De Bruyne – nog één jaar onder contract bij Napoli. De nieuwe trainer Massimiliano Allegri lijkt niet warm te lopen voor een samenwerking.

Nieuwsbrief

Specials

BEKIJK: STVV-Lommel in aangepast stadion

BEKIJK: STVV-Lommel in aangepast stadion

Europees voetbal, Union mag dat niet in eigen huis beleven, STVV wel. Daar hoort een...

EXCL. Casper Nielsen: “Top 5 met Standard”

EXCL. Casper Nielsen: “Top 5 met Standard”

Casper Nielsen maakte vorig seizoen de overstap van Club Brugge naar Standard. De Deense middenvelder...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

EXCL. VIDEO: Frédéric De Meyer: “De honger is groot bij STVV”

EXCL. VIDEO: Frédéric De Meyer: “De honger is groot bij STVV”

Wouter Vrancken leidde STVV vorig seizoen naar de derde plaats. Enkele sterkhouders zijn weg en...

KALENDER Jupiler Pro League 2026/2027

KALENDER Jupiler Pro League 2026/2027

Op vrijdag 7 augustus gaat de bal weer aan het rollen in de Jupiler Pro...