RSC Anderlecht en Club Brugge gelinkt aan Olaigbe
Kazeem Olaigbe mag vertrekken bij het Turkse Trabzonspor. De ex-aanvaller van Cercle Brugge kan op interesse rekenen van RSC Anderlecht en Club Brugge.
De 22-jarige Kazeem Olaigbe zit aan 15 wedstrijden in de Turkse Süper Lig. Daarin was de flankaanvaller nog geen enkele keer beslissend. Volgens transferwatcher Ekrem Konur mag hij beschikken.
Er is interesse van reeksgenoot Kasimpasa om de ex-aanvaller van Cercle Brugge op huurbasis over te nemen. Ook RSC Anderlecht en Club Brugge worden genoemd. Olaigbe heeft bij Trabzonspor nog een verbintenis tot medio 2028. De voormalige belofteninternational zijn marktwaarde wordt op 5 miljoen euro geschat.
Olaigbe genoot zijn jeugdopleiding bij RSCA. Op 16-jarige leeftijd trok hij naar het Engelse Southampton. In de zomer van 2023 streek hij bij Cercle Brugge neer. Bij groen-zwart was hij goed voor 12 doelpunten en een assist in 60 wedstrijden. Hij versierde in februari van dit jaar een transfer naar Stade Reims in de Ligue 1. Daar stelde hij teleur met amper 2 assists in 10 wedstrijden. Een transfer naar Turkije volgde na amper een half jaar. Ook daar loopt het niet van een leien dakje en mag hij dus beschikken.
🚨🆕 #Trabzonspor 🇧🇪
Trabzonspor allow Kazeem Olaigbe to leave!📌 Kasimpasa want him on loan, Club Brugge & Anderlecht also interested. pic.twitter.com/8fIrBu7SSj
— Ekrem KONUR (@Ekremkonur) December 18, 2025
LEES OOK: Dossier: Overzicht transfers wintermercato België Jupiler Pro League 2025-2026