“RSC Anderlecht heeft niets gedaan voor de fans”

23-02-2025 11:56
-
Geschreven door MK
“RSC Anderlecht heeft niets gedaan voor de fans”

RSC Anderlecht – Fenerbahçe werd even stilgelegd nadat er gevochten werd op de tribunes. De Fan Council van paars-wit haalt hard uit naar het bestuur en roept op om vanavond actie te ondernemen in de derby tegen Union Saint-Gilloise.

Volgens de Fan Council hing de aanwezigheid van 240 uitfans tijdens de heenwedstrijd in Istanboel aan een zijden draadje. “RSC Anderlecht heeft niet de minste moeite gedaan om iets te doen voor zijn fans. (…) Als het aan de club had gelegen, was het uitvak leeg gebleven in Fenerbahçe.”

Tijdens de return in het Lotto Park liep het nog harder mis. Turkse fans zaten tussen de thuissupporters. De Fan Council wijst met een beschuldigende vinger naar het bestuur. “Een degelijke wedstrijdorganisatie, het direct verwijderen van provocerende (Fenerbahçe, nvdr.) fans en het opsporen van personen die hun ticket zonder scrupules hebben doorverkocht had de prioriteit moeten zijn van de club. Dat is echter niet gebeurd en is mee de aanleiding geweest voor de ongeregeldheden in het stadion.”

RSCA sluit vak N5 voor de match van vanavond tegen Union. In dat vak zitten de leden van BCS. De Fan Council is niet opgezet met de sluiting en roept op tot actie. Zo wordt er gevraagd om de eerste 5 minuten tegen Union SG in alle stilte door te brengen.

LEES OOK: Anderlecht rekent op Vazquez

 

 

 

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Eric Bocat?

Wat is er van Eric Bocat?

STVV zat vorig seizoen dicht tegen Play-off 1 aan. In de zomermercato dienden ze meerdere...

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Instappen halfweg de play-offs, bij een ploeg die kan degraderen, veel trainers zouden er hun...

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken is terug een Kanarie. De 46-jarige Truienaar moet STVV in de eerste afdeling...

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken kwam als speler aan 206 wedstrijden in een shirt van STVV. De 46-jarige...