RSC Anderlecht heeft persoonlijk akkoord met Schreuder
RSC Anderlecht heeft een persoonlijk akkoord gevonden met Alfred Schreuder. Nu moet er nog op clubniveau witte rook volgen.
Volgens Het Nieuwsblad heeft RSCA een persoonlijk akkoord met Alfred Schreuder om de opvolger van Besnik Hasi in het Lotto Park te worden. Toch wil dat niet zeggen dat alles in kannen en kruiken is.
Al-Diraiyah FC, de club waar de Nederlander momenteel werkzaam is, speelt het spel hard. De Saudische tweedeklasser is volop in de running voor promotie en wil dat Schreuder zijn contract (tot eind juni) uitdoet.
Schreuder ziet de overstap naar het Lotto Park zitten en zal financieel moeten inboeten op zijn riant salaris in de woestijn. Kan hij ook zijn bazen overtuigen om hem te laten gaan?
Als Schreuder niet de opvolger van Besnik Hasi wordt, overweegt RSCA om Jérémy Taravel het seizoen uit te laten doen. Tegen Zulte Waregem zit Taravel nog op de bank als trainer.
LEES OOK: Anderlecht verklaart vertrek Angulo en ‘paniektransfer’