Scott Parker aan het feest in Engeland?

Zijn avontuur bij Club Brugge was er eentje van korte duur. Scott Parker mocht Vincent Kompany opvolgen bij het gedegradeerde Burnley. Er hangt een promotiefeest in de lucht.
Met nog drie speeldagen te gaan staat Leeds United bovenaan in de Championship. The Whites tellen 91 op 129. Burnley sprokkelde hetzelfde aantal punten! Er promoveren twee clubs rechtstreeks naar de Premier League. De winnaar van de nacompetitie – met de nummers drie tot en met zes – volgt dat voorbeeld. Voorlopig staan Sheffield United (86 punten), Sunderland (76), Bristol City (67) en Coventry City (66) op die plaatsen.
Scott Parker deed veel beroep op Josh Cullen (ex-Anderlecht). Lyle Foster (ex-Westerlo) staat op de dertiende plaats bij het aantal speelminuten. Vitinho (ex-Cercle Brugge) en Manuel Benson (ex-RC Genk en Antwerp) komen aan respectievelijk 236 en 160 speelminuten. Enock Agyei (ex-Anderlecht) en Mike Trésor (ex-Beerschot en Racing Genk) speelden minder dan een uur mee. Anass Zaroury (ex-Sporting Charleroi) kwam nog minder in actie. Hannes Delcroix (ex-Anderlecht) deed dit seizoen nog niet mee in de competitie.