Shopt Club Brugge bij AS Roma?

19-07-2023 07:54
-
Geschreven door MK
Shopt Club Brugge bij AS Roma?

Het transferhuiswerk van Club Brugge is nog niet helemaal afgerond. Er wordt nog een doublure voor Simon Mignolet gezocht en als Tajon Buchanan vertrekt, moet er nog een rechtsback bij. Daarnaast speurt blauw-zwart ook naar jonge talenten.

Volgens de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira denkt Club Brugge aan de komst van Giacomo Faticanti. De 18-jarige controlerende middenvelder die ook in de verdediging uit de voeten kan, komt sinds 2018 uit voor de jeugd van AS Roma.

Afgelopen seizoen vierde hij ook zijn debuut bij de hoofdmacht. In de Europa League kreeg hij een invalbeurt van 13 minuten in de groepsfase.

LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers zomer 2023 België Jupiler Pro League

 

Nieuwsbrief

Specials

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...

Anderlecht straks 11 nieuwe spelers?

Anderlecht straks 11 nieuwe spelers?

Cédric Hatenboer was de eerste nieuwkomer voor het seizoen 2025/2026. Anderlecht wist ook Mihajlo Cvetkovic,...