Siebe Blondelle kondigt afscheid aan

12-05-2023 11:50
-
Geschreven door MK
Siebe Blondelle kondigt afscheid aan

Siebe Blondelle hangt zijn voetbalschoenen aan de haak. De 37-jarige centrale verdediger kampt met een hernia en zal zijn afscheid niet op het veld kunnen vieren.

Vanavond speelt KMSK Deinze de laatste wedstrijd van het seizoen. Thuis tegen Dender EH. Siebe Blondelle kondigde aan de vooravond van die match zijn afscheid van het profvoetbal aan. De 37-jarige centrale verdediger kwam dit seizoen slechts twee keer in actie voor de Oost-Vlamingen.

Nu hoopt hij ergens aan de slag te kunnen gaan als trainer. “Maar het is afwachten tot het juiste voorstel.” Blondelle begon zijn profcarrière bij Vitesse. Nadien volgden nog avonturen bij VVV-Venlo, FCV Dender EH, Rot Weiss Ahlen, RAEC Mons, Waasland-Beveren, KAS Eupen en KMSK Deinze.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...