Sonck looft Storm

30-01-2022 22:21
-
Geschreven door Redactie
Sonck looft Storm

Geen basisplaats voor Nikola Storm tegen Standard. De flankaanvaller staat conditioneel nog niet terug op punt, na de gevolgen van een coronabesmetting. Storm viel in tegen de Rouches en mikte de winnende treffer binnen. Met applaus van Wesley Sonck.

Standard ging nog voor de 2-1, maar het werd 1-2. Nikola Storm kreeg wat ruimte, kapte naar binnen en trapte in de korte hoek raak. “Dat doet hij heel vaak en iedereen weet dat, maar als je dat goed doet kan je er weinig tegen doen”, stelde Wesley Sonck bij Eleven Sports. “Die verdedigers van Standard wisten dat hij naar binnen zou gaan.”

Nikola Storm zit al aan twaalf doelpunten dit seizoen. De 27-jarige flankaanvaller zit aan 77% van de speelminuten en nam ook vijf assists voor zijn rekening.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: Medische testen bij STVV

BEKIJK: Medische testen bij STVV

Maandag staat de eerste veldtraining voor het seizoen 2025/2026 op de agenda bij STVV. Wouter...

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Club Brugge verwacht tientallen miljoenen euro’s op te halen op de transfermarkt. Bij Union of...

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Toen Patro Eisden in juni 2023 Luc Nilis als spitsentrainer voorstelde, halen velen hun schouders...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gaan de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...