Speelt Anderlecht met vuur?
Wouter Vandenhaute is voorzitter af bij RSC Anderlecht en zetelt tot nader order ook niet meer in de Raad van Bestuur. Dat is duidelijk. De fans blijven echter naar de clubleiding kijken.
Na de komst van Adriano Bertaccini besloot Anderlecht Keisuke Goto uit te lenen aan STVV. Nieuwkomer Mihajlo Cvetkovic is nog niet klaar om potten te breken bij de eerste ploeg. Luis Vazquez hoort geen vaste waarde te zijn. Adriano Bertaccini moet na een topseizoen bij STVV – met 21 doelpunten – dat goede trachten te bevestigen. Bij Anderlecht horen andere verwachtingen. Bertaccini is bovendien zes tot acht weken out.
Dat Anderlecht Kasper Dolberg te gelde maakte, zorgt voor onrust bij de fans. Kan Anderlecht meestrijden voor een prijs of Europees ticket met de genoemde vier aanvallers?
Noodzaak
Wouter Vandenhaute verdwijnt uit beeld. Als Anderlecht ondermaats blijft presteren, zullen de fans andere figuren onder vuur nemen.
Anderlecht heeft tot en met 8 september tijd om een extra aanvaller te vinden. Sekou Mara (Racing Strasbourg) en Neil Maupay (Olympique Marseille) zijn geen goedkope kerels. Ondertussen duikt de naam van Andi Zeqiri in de wandelgangen op. Vorig seizoen uitgeleend aan Standard, dit seizoen opnieuw overbodig of niet gewenst bij Racing Genk.
De fans rekenen op actie. Afwachten of Anderlecht op het einde van de zomermercato slagvaardig(er) voor de dag zal komen.