Standard-manager haalt uit naar ref
Standard – Antwerp FC werd definitief gestaakt na wangedrag van de Luikse supporters. Maandag worden de resterende minuten afgewerkt. Standard-manager Pierre François haalt uit naar scheidsrechter Lothar D’Hondt.
“We komen uit een match tegen Anderlecht waarin een duidelijke fout (van Nilson Angulo, nvdr.) niet werd bestraft en waar de VAR niet ingreep”, zei Pierre François tegenover RTBF.
“En dan krijg je gisteren een veel moeilijkere fase, waarin onze speler absoluut niet de bedoeling had om te kwetsen. Hij zat gewoon tussen twee verdedigers”, verwijst hij naar de rode kaart voor Adnane Abid. “Dat daar geel voor komt, oké, maar dat de VAR vervolgens ingrijpt en het rood wordt… Dat maakt het voor de supporter moeilijk te begrijpen. Ik wil niet de Calimero uithangen, maar dit is hoe het nu eenmaal is.”
🟥 | Krijgt Adnane Abid hier terecht rood? 🖥️🤔 #STAANT
Bekijk de #JPL exclusief bij DAZN! 📲 pic.twitter.com/yd6OroKvhA
— DAZN België (@DAZN_BENL) October 17, 2025
LEES OOK: Match Standard – Antwerp uitspelen met andere spelers