Standard stelt zich vragen over Oulare

Op aangeven van Michel Preud’homme haalde Standard Obbi Oulare binnen. Ze werkten samen bij Club Brugge. Oulare moest de nieuwe goalgetter van de Rouches worden. Dat valt dik tegen.
De 24-jarige Obbi Oulare zit dit seizoen aan twee doelpunten in negen competitiematchen. In vijf Europese duels kwam hij niet tot scoren.
Vorig seizoen was niet beter met twee doelpunten in veertien wedstrijden in de Jupiler Pro League. Oulare vond toen ook niet de weg naar doel in drie matchen in de Europa League.
In zijn eerste seizoen bij de Rouches bleef hij op één doelpunt in alles samen zeven wedstrijden steken. Toen kwam er een operatie bij kijken.
Maar vorig en dit seizoen was het dus ook niet wat het zou moeten zijn. Volgens Het Laatste Nieuws vragen ze zich bij Standard af of Obbi Oulare ‘zichzelf wel genoeg pijn kan doen’. Kan hij wel voldoende tegen een pijntje en traint hij wel hard genoeg om stappen vooruit te kunnen zetten?
Met zijn kracht, snelheid en techniek zou Oulare veel beter moeten doen. Oulare kost flink wat geld, in crisistijden. Met zo’n laag rendement ziet Standard Oulare liever vertrekken.
De zevenvoudige Jonge Duivel speelde al bij Club Brugge, Watford, Zulte Waregem, Willem II en Antwerp FC.
Oulare ligt nog tot midden 2023 onder contract op Sclessin.
LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers winter 2021 België Jupiler Pro League

www.voetbalbelgie.be