Stef Wils krijgt nog een kans
Met een 2 op 24 is Antwerp naar de voorlaatste plaats afgezakt. De Great Old komt aan 11 op 39. Alleen Dender sprokkelde minder punten. Stef Wils viel maandag niet op het trainingsveld te bespeuren. Voorzitter Paul Gheysens gaf aan dat overhaaste beslissingen niet getuigen van gezond verstand.
Er vonden nieuwe gesprekken met de trainer en stafleden plaats. Ook met de spelers. Waar loopt het mis? Is er nog voldoende vertrouwen in de trainer? Na de nederlaag tegen STVV stelde Stef Wils dat hij niet verrast was: “Mijn ploeg was niet klaar voor deze wedstrijd.” Daar ging het wellicht ook over. Lag dat aan de spelers?
Stef Wils kwam de volgende trainingsdagen terug in actie. Antwerp speelt zaterdag in het Bosuilstadion tegen La Louvière. Een match die ze winnend moéten afsluiten.
Dat wordt niet gemakkelijk. La Louvière pakte vier matchen op rij een punt. Een moeilijk te ontwrichten geheel. Ze lukten net als Antwerp tien doelpunten. La Louvière kreeg er elf tegen, Antwerp vijftien. De Wolven tellen zes punten meer. De druk ligt bij de spelers van Stef Wils.