Sterkhouder KRC Genk naar Atalanta Bergamo?

Atalanta Bergamo plukte Timothy Castagne, Ruslan Malinovskyi en Joakim Maehle bij KRC Genk weg. De Italianen hopen deze zomer Jhon Lucumi los te kunnen weken.
Jhon Lucumi kwam in 2018 voor 2,5 miljoen euro van Deportivo Cali over. Hij ontpopte zich in die drie seizoenen tot een van de sterkhouders bij KRC Genk.
De Colombiaanse centrale verdediger acht de tijd rijp om een stap hogerop te zetten. Hij ligt bovendien nog slechts een jaar onder contract.
Racing Genk anticipeerde al op een mogelijk vertrek van Jhon Lucumi met de komst van Mark McKenzie in de wintermercato. Mujaid Sadick komt nu over van Deportivo La Coruna.
In Italië denken ze dat er een transfersom van zo’n 10 miljoen euro nodig zal zijn om Lucumi bij Genk los te weken.
LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers zomer 2021 België Jupiler Pro League
