Steuckers denkt er anders over dan Fink

29-04-2025 16:51
-
Geschreven door Redactie
Steuckers denkt er anders over dan Fink

Met de halvering van de punten zag Racing Genk een belangrijk deel van zijn voorsprong op Club Brugge en Union slinken. Na een 6 op 6 bleven de Genkies in de play-offs op een 1 op 12 steken. De vijfde landstitel lijkt plots ver weg te liggen. Volgens Thorsten Fink speelt de druk een belangrijke rol in dat verhaal.

“Het is een jonge groep. Veel spelers nemen voor het eerst aan Play-off 1 deel, dus ergens is dat een beetje normaal”, stelt Jarne Steuckers bij TVL Sportcafé. “Maar in de reguliere competitie speelden we ook tegen die sterke tegenstanders. Toen werd gesteld dat het positief is als je zo’n jonge groep hebt. Je kan dat als een voordeel of een nadeel zien.”

Steuckers gooit de handdoek niet. “Er is maar één manier: vooruit. We moeten niet te veel nadenken. In de play-offs volgen de matchen elkaar snel op. Het is goed mogelijk dat we dit weekend winnen en terug in de goede flow geraken, en dat we erop en erover gaan.”

LEES OOK: Wijnants en Vandenbempt hebben advies voor KRC Genk

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

Christian Burgess of Brandon Mechele in je ploeg? Ivan Leko of Nicky Hayen? Kiest Wouter...