Steuckers leidt STVV voorbij Kortrijk
Na een 1-0 zege tegen Standard pakte STVV ook de drie punten bij KV Kortrijk. Met de 21-jarige Jarne Steuckers in de hoofdrol.
Beide ploegen waren gevaarlijk in de eerste helft, bij de rust was het echter nog 0-0. Steuckers testte de vuisten van doelman Vandenberghe. Aan de overkant nam Avenatti bijna Schmidt te grazen.
Koita lukte de winnende treffer in STVV-Standard. In het Guldensporenstadion vond hij Vandenberghe op zijn weg.
Net voor de rust kende scheidsrechter Smet een penalty toe. De VAR gaf echter aan dat de overtreding buiten de zestien van STVV gebeurde.
Rond de 55ste minuut nam Steuckers doelman Vandenberghe te grazen. Een bekroning voor zijn sterke prestatie. Dat gebeurde trouwens op aangeven van Delorge. Zo speelden twee Truiense talenten een doorslaggevende rol in deze match.
Kortrijk moest op zoek naar de gelijkmaker. STVV kwam niet bepaald in grote problemen. Aan de overkant vlamde Aboubakary Koita tegen de dwarslat.
STVV staat met zes op zes mee bovenaan. Kortrijk heeft net als Standard nog geen punten.
- KV Kortrijk had 52% van het balbezit. Daar hoorden 8 doelpogingen bij, STVV kwam aan 14 stuks. De Kanaries dwongen 14 hoekschoppen af, de thuisploeg geen enkele!
LEES OOK: STVV zit aan 9 nieuwkomers