Stijnen stoort zich aan toekenning 1-2 AA Gent

02-11-2023 08:33
-
Geschreven door Redactie
Stijnen stoort zich aan toekenning 1-2 AA Gent

Patro Eisden ging voor een stunt, AA Gent won echter met 1-3. Stijn Stijnen was na afloop niet te spreken over de arbitrage.

“We zijn niet op sterkte gepakt, maar door een dwaling van ref Ken Vermeiren”, zuchtte de voormalige Rode Duivel bij Het Belang van Limburg. “Aan de 1-2 ging immers een duidelijke handsbal van Tarik Tissoudali vooraf.”

“Als je de beelden achteraf terugziet, is het moeilijk om je emoties onder controle te houden. De 1-2 was zuiver hands – Tissoudali gaf het zelf toe. Wij worden hier geflikt.”

“Het stoort mij enorm dat clubs als de onze financieel enorm onder druk gezet worden om te professionaliseren, maar dat er dan in een belangrijk toernooi zoals de Croky Cup geen camerabijstand is voor de ref”, merkte Stijn Stijnen op.

Tissoudali bracht AA Gent op voorsprong. In de 47ste minuut werd het 1-1 via Moussa. In de 77ste viel dat discutabele doelpunt in het voordeel van de Buffalo’s. Drie minuten later deed Sven Kums de boeken toe.

“Natuurlijk zou het kunnen dat we dan alsnog verliezen, maar dat zullen we helaas nooit weten”, aldus Stijn Stijnen, die op het einde nog een rode kaart kreeg.

Bij Cercle Brugge heerst er ook onvrede over de afwezigheid van de VAR in de bekermatchen => Cercle Brugge wijst naar de VAR

 

Nieuwsbrief

Specials

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Racing Genk sloot het jaar 2025 af met een 3-5 nederlaag tegen Club Brugge. De...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Het Franse OGC Nice bracht in de zomer van 2022 een bod van zo’n 9...

Overbodige spelers bij AA Gent

Overbodige spelers bij AA Gent

KAA Gent hoopt in de wintermercato een kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren. Een noodzakelijk gegeven...