STVV even zonder sterkhouder Sissako

05-01-2026 09:34
-
Geschreven door Redactie
STVV even zonder sterkhouder Sissako

Geen winterstage in het buitenland voor STVV. Zo konden de Japanse spelers even naar hun familie afzakken. Wouter Vrancken laste wel een tweedaagse teambuilding in Malmédy in. Keisuke Goto (ziek) en Abdoulaye Sissako (revalidatie) ontbreken op dat appel.

Sissako onderging een medische ingreep aan de knie en mist één tot drie wedstrijden in 2026. STVV krijgt op zondag 18 januari OH Leuven op bezoek. Daarna volgen een trip naar La Louvière en een thuismatch tegen Sporting Charleroi.

Abdoulaye Sissako kwam vorige zomer van KV Kortrijk over en nam in 20 competitiematchen (94% speelminuten) 2 assists voor zijn rekening.

LEES MEER OVER:

Jupiler Pro League

STVV

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

STVV staat na 21 speeldagen op de tweede plaats. Dan wil je als trainer graag...

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Anderlecht liet Mads Kikkenborg naar Mölde vertrekken en trok met Justin Heekeren een nieuwe keeper...

STVV investeert ruim 2 miljoen euro

STVV investeert ruim 2 miljoen euro

“Het beste voetbal in België”, merkte Frank Boeckx meermaals op. Thorgan Hazard ziet in STVV...

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

Racing Genk verkocht Tolu Arokodare en haalde er Aaron Bibout en Jusef Erabi voor respectievelijk...