STVV met derde keeper tegen Anderlecht?

13-12-2021 16:32
-
Geschreven door Redactie
STVV met derde keeper tegen Anderlecht?

Daniel Schmidt was niet inzetbaar tegen Cercle Brugge. Zo mocht Kenny Steppe nog een keer zijn kans gaan. De ervaren doelman pakte met enkele fraaie reddingen uit. Bij een tussenkomst liep hij echter een blessure op. Steppe zal niet meedoen tegen Anderlecht.

Bernd Hollerbach hoopt dinsdagavond terug een beroep te kunnen doen op Daniel Schmidt. De ervaren Japanner trainde vandaag voluit mee.

In het andere geval staat de 19-jarige Wim Vanmarsenille in Anderlecht onder de lat. De Landenaar zou dan toe zijn aan zijn officiële debuut bij het eerste elftal. Met Keo Boets heeft Hollerbach nog een talent achter de hand. De 17-jarige keeper is lid van de Belgische U19.

Geen Kenny Steppe in Anderlecht-STVV. Robert Bauer is er wel terug bij. De Duitse middenvelder was geschorst na een rode kaart in de uitwedstrijd tegen KV Mechelen.

 

LEES MEER OVER:

Daniel Schmidt

STVV

Nieuwsbrief

Specials

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

SPECIAL: Kalender oefenmatchen JPL-clubs

Promovendus KV Kortrijk begon in de tweede week van juni aan de voorbereiding op het...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

SPECIAL: Nieuw stadion Club Brugge

Januari 2007. Michel D’Hooghe deed de stadionplannen van Club Brugge uit de doeken. Die voetbaltempel...

Mogelijke opvolgers voor Nicky Hayen

Mogelijke opvolgers voor Nicky Hayen

Nicky Hayen was aan de voorbereiding op het seizoen 2026/2027 bij KRC Genk begonnen. De...

Deze weg tot de finale voor de Rode Duivels

Deze weg tot de finale voor de Rode Duivels

De Rode Duivels blikten de Verenigde Staten in met 1-4 en mogen zich opmaken voor...