“STVV geen degradatiekandidaat meer”

Bij STVV vochten ze vorig seizoen voor elke bal en elke meter. Met een twaalfde plaats op de eindtabel. Thorsten Fink gaf bij zijn aanstelling mee aanvallend voetbal te willen brengen. Zo geschiedde.
De Kanaries staan na acht speeldagen op de achtste plaats. Met een ‘killer’ in de aanval hadden ze meer punten kunnen sprokkelen. Thuis tegen Anderlecht verdienden ze zeker een punt. De trips naar AA Gent en Racing Genk leverden een punt op. Twee duels waarin ze bijna een helft heer en meester waren.
Het voetbal dat STVV dit seizoen brengt, valt in de smaak. Sam Kerkhofs toont dan ook bewondering voor wat de Limburgers laten zien dit seizoen: “Ik had ze voor het seizoen bij de degradatiekandidaten gerekend, maar dat moet ik terugnemen”, stelt Sam Kerkhofs in de podcast 90Minutes. “Het is de enige ploeg die de top 6 zou kunnen bestormen”, merkte Filip Joos op.
Daan Heymans kwam recent met Sporting Charleroi in actie tegen STVV (1-1). “Toen waren ze niet goed, maar de rest van de wedstrijden was ik zwaar onder de indruk. Verdediger Matte Smets speelt fantastisch en ook Aboubakary Koita is geweldig. Ik speelde met hem samen in Beveren en op de eerste training moest ik tegen hem verdedigen. Dat lukte gewoon niet.”
LEES OOK: “Play-off 1 is haalbaar voor STVV”
