STVV ruilt Umbro voor de ‘Macron Hero’

01-07 11:27

STVV ruilt Umbro voor de ‘Macron Hero’

De truitjes en trainingspakken van STVV krijgen een andere look ’n feel. Jorge Teixeira en zijn ploegmaten zullen in kleding van sportmerk Macron aantreden. Vorig seizoen was dat Umbro. “Deze partner hebben we nodig om verder te groeien”, klinkt het bij CEO Takayuki Tateishi.

“Via deze overeenkomst met STVV versterken we onze aanwezigheid op de Belgische markt”, stelt Gianluca Pavanello, CEO van het kledingmerk Macron. “Deze club kent een mooie geschiedenis. Wij vertellen hun verhaal met een collectie exclusieve en unieke shirts die het cluberfgoed en de toewijding van hun fans volledig vertegenwoordigen.”

Op de shirts en andere kleding komt het logo van ‘Macron Hero’ te staan. Dat logo vertegenwoordigt het menselijk lichaam en haalt inspiratie uit de punt van de speer, wat staat als een statement van dynamiek en snelheid.

Het symboliseert de vreugde aan het einde van een uitdaging, het behalen van een doel, inspanning, passie en vastberadenheid. De Macron-filosofie: ‘Work hard. Play harder’.

“Comfort en flexibiliteit. Dat zijn de kernwoorden voor het partnership met Macron”, merkt Takayuki Tateishi, CEO van STVV, op. “Met de kwaliteit van deze kledij kunnen onze spelers opperbest presteren. De flexibiliteit staat voor het internationale karakter van onze club. Macron is de partner die STVV nodig heeft om verder te groeien. We maken een stap voorwaarts met Macron aan onze zijde.”

STVV stelt de nieuwe kledinglijn op donderdag 9 juli voor.

foto DC | www.voetbalbelgie.be

LEES MEER OVER:

Jorge Teixeira

STVV

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Wat is er van Thomas Didillon?

Wat is er van Thomas Didillon?

Anderlecht gooide in de zomer van 2018 ruim 2 miljoen euro op tafel voor de...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...