STVV ruilt Umbro voor de ‘Macron Hero’

01-07 11:27

STVV ruilt Umbro voor de ‘Macron Hero’

De truitjes en trainingspakken van STVV krijgen een andere look ’n feel. Jorge Teixeira en zijn ploegmaten zullen in kleding van sportmerk Macron aantreden. Vorig seizoen was dat Umbro. “Deze partner hebben we nodig om verder te groeien”, klinkt het bij CEO Takayuki Tateishi.

“Via deze overeenkomst met STVV versterken we onze aanwezigheid op de Belgische markt”, stelt Gianluca Pavanello, CEO van het kledingmerk Macron. “Deze club kent een mooie geschiedenis. Wij vertellen hun verhaal met een collectie exclusieve en unieke shirts die het cluberfgoed en de toewijding van hun fans volledig vertegenwoordigen.”

Op de shirts en andere kleding komt het logo van ‘Macron Hero’ te staan. Dat logo vertegenwoordigt het menselijk lichaam en haalt inspiratie uit de punt van de speer, wat staat als een statement van dynamiek en snelheid.

Het symboliseert de vreugde aan het einde van een uitdaging, het behalen van een doel, inspanning, passie en vastberadenheid. De Macron-filosofie: ‘Work hard. Play harder’.

“Comfort en flexibiliteit. Dat zijn de kernwoorden voor het partnership met Macron”, merkt Takayuki Tateishi, CEO van STVV, op. “Met de kwaliteit van deze kledij kunnen onze spelers opperbest presteren. De flexibiliteit staat voor het internationale karakter van onze club. Macron is de partner die STVV nodig heeft om verder te groeien. We maken een stap voorwaarts met Macron aan onze zijde.”

STVV stelt de nieuwe kledinglijn op donderdag 9 juli voor.

foto DC | www.voetbalbelgie.be

LEES MEER OVER:

Jorge Teixeira

STVV

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Op vrijdag 26 juli begint het seizoen 2024/2025 in de Jupiler Pro League. In de...

Razend spannende titelstrijd zonder play-offs

Razend spannende titelstrijd zonder play-offs

In België maak je na dertig speeldagen als zesde nog kans op de landstitel. De...

Gift Orban nog geen goalgetter in Ligue 1

Gift Orban nog geen goalgetter in Ligue 1

20 doelpunten in 22 wedstrijden. AA Gent liet Gift Orban niet voor 27 miljoen euro...

KAA Gent is nog niet klaar met KV Mechelen en STVV

KAA Gent is nog niet klaar met KV Mechelen en STVV

Niet alleen in Play-off 1 is het spannend. AA Gent leek luidop te mogen dromen...

Belgische spelers in de elf: Anderlecht bovenaan, Union onderaan

Belgische spelers in de elf: Anderlecht bovenaan, Union onderaan

Anderlecht wordt wel eens een Deense ploeg genoemd, STVV een Japans team. De cijfers tonen...