STVV ruilt Umbro voor de ‘Macron Hero’

01-07 11:27

STVV ruilt Umbro voor de ‘Macron Hero’

De truitjes en trainingspakken van STVV krijgen een andere look ’n feel. Jorge Teixeira en zijn ploegmaten zullen in kleding van sportmerk Macron aantreden. Vorig seizoen was dat Umbro. “Deze partner hebben we nodig om verder te groeien”, klinkt het bij CEO Takayuki Tateishi.

“Via deze overeenkomst met STVV versterken we onze aanwezigheid op de Belgische markt”, stelt Gianluca Pavanello, CEO van het kledingmerk Macron. “Deze club kent een mooie geschiedenis. Wij vertellen hun verhaal met een collectie exclusieve en unieke shirts die het cluberfgoed en de toewijding van hun fans volledig vertegenwoordigen.”

Op de shirts en andere kleding komt het logo van ‘Macron Hero’ te staan. Dat logo vertegenwoordigt het menselijk lichaam en haalt inspiratie uit de punt van de speer, wat staat als een statement van dynamiek en snelheid.

Het symboliseert de vreugde aan het einde van een uitdaging, het behalen van een doel, inspanning, passie en vastberadenheid. De Macron-filosofie: ‘Work hard. Play harder’.

“Comfort en flexibiliteit. Dat zijn de kernwoorden voor het partnership met Macron”, merkt Takayuki Tateishi, CEO van STVV, op. “Met de kwaliteit van deze kledij kunnen onze spelers opperbest presteren. De flexibiliteit staat voor het internationale karakter van onze club. Macron is de partner die STVV nodig heeft om verder te groeien. We maken een stap voorwaarts met Macron aan onze zijde.”

STVV stelt de nieuwe kledinglijn op donderdag 9 juli voor.

foto DC | www.voetbalbelgie.be

LEES MEER OVER:

Jorge Teixeira

STVV

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Na het gelijkspel tegen STVV gaf Ronny Deila mee dat Club Brugge voldoende kansen had...

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

Voor de derby tussen Racing Genk en STVV konden de toeschouwers kennismaken met de spelers...

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

KV Kortrijk gooide Edward Still op straat en moet op zoek naar de vijfde trainer...

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...