STVV terug coronavrij

25-03-2021 08:32
-
Geschreven door Dimitri Charles
STVV terug coronavrij

Het aantal positieve coronatesten liep hoog op bij STVV. Van trainer Peter Maes tot Jorge Teixeira en talent Jarne Steuckers. Er volgde dan ook uitstel voor de uitwedstrijd tegen Waasland-Beveren. Er valt nu ‘positief nieuws’ te rapen.

Bij de jongste testronde waren er geen positieve testen meer. Zo kunnen de STVV’ers de draad terug oppikken met normale trainingen. Het zal natuurlijk wel even duren voordat iedereen mentaal en fysiek terug op punt staat.

Om terug wat wedstrijdritme op te kunnen doen, voorziet STVV zaterdag een onderlinge wedstrijd met spelers van de A-kern en de beloften. Jonathan Buatu heeft interlandverplichtingen met Angola.

Op zaterdag 3 april is KV Mechelen op Stayen te gast. De Kanaries moeten op dinsdag 6 april naar Waasland-Beveren. Daarna volgen nog duels tegen Racing Genk en Anderlecht.

LEES OOK: Aanvaller STVV al 849 minuten zonder goal

LEES MEER OVER:

coronavirus

STVV

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Toen Patro Eisden in juni 2023 Luc Nilis als spitsentrainer voorstelde, halen velen hun schouders...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gaan de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...

Wat is er van Igor Thiago?

Wat is er van Igor Thiago?

Maandenlang klonk er kritiek. Wie had Igor Thiago gescout? Er klonken fluitconcerten in het stadion....

Trainerscarrousel in de Jupiler Pro League

Trainerscarrousel in de Jupiler Pro League

Blijft Sebastien Pocognoli bij Union of kiest hij na één seizoen als hoofdtrainer voor een...