STVV vernieuwt technische staf

12-06-2025 11:49
-
Geschreven door Redactie
STVV vernieuwt technische staf

Thorsten Fink nam twee assistenten mee naar Racing Genk. Na een korte periode onder de leiding van Christian Lattanzio mocht Felice Mazzu nieuwe medewerkers aanvoeren. Wouter Vrancken nam op het einde van het seizoen over.

Frédéric De Meyer blijft op post als T2. Jan Van Steenberghe stopt bij de Red Flames en wordt de nieuwe keeperstrainer bij de Kanaries. Renaat Philippaerts is de volgende nieuwkomer. De 55-jarige fysiektrainer werkte voor KAA Gent, Al-Shabab en Club Brugge. Van 2018 tot 2023 maakte hij deel uit van de staf van Standard. Vorig seizoen trad hij in dienst bij tweedeklasser RFC Seraing.

Van Steenberghe en Philippaerts werkten een tijd samen, onder het trainersschap van Michel Preud’homme bij Standard en Club Brugge.

Op maandag 16 juni staat de eerste veldtraining voor het seizoen 2025/2026 op de agenda. De spelersgroep passeerde dan al bij Adlon Diepenbeek voor de medische en fysieke testen.

LEES OOK: Van Steenberghe trekt naar STVV

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

Geen Ardon Jashari op de fandag van Club Brugge. Wel een massa blauwzwarte fans. Een...

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Na een passage bij FC Noah Erewan liet Dieumerci Mbokani de deur op een kier....

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...