Tedesco krijgt steun van Filip Joos

21-03-2023 14:10

Tedesco krijgt steun van Filip Joos

Vrijdag beginnen de Rode Duivels aan hun EK-kwalificatiecampagne. Bondscoach Domenico Tedesco selecteerde 20 spelers en 4 doelmannen. Genkies Bryan Heynen en Mike Trésor zijn er opnieuw niet bij. Analist Filip Joos verdedigt de beslissing van de bondscoach.

“Ik snap de ontgoocheling bij Genk, maar het is ook wel de 1e selectie van Tedesco en hij neemt maar 20 spelers mee. Is het dan een reuzeschande dat Trésor er niet bij is?”, vraagt Filip Joos zich af in Extra Time.

De concurrentie op de positie van Mike Trésor is moordend bij de Rode Duivels. “Je hebt Trossard en Carrasco op links, terwijl Trésor toch ook een beetje in een dalende lijn zit, net zoals heel Genk. Dat voordeel heeft Genk ook niet. Sinds Onuachu vertrokken is, loopt het minder.”

“Ik vind Trésor een geweldige voetballer en zijn traptechniek is bijna ongeëvenaard, dat is ook een belangrijk wapen. Op het WK in Qatar vond ik het de gok waard in een selectie van 26 spelers. Ik vond het een grotere schande dat hij (voor het WK in Qatar) niet in de préselectie van 55 zat dan dat hij nu niet bij die 20 zit.”

LEES OOK: Vercauteren stuurt KRC Genk terug

 

Nieuwsbrief

Specials

BEKIJK: De bouwplannen van Antwerp

BEKIJK: De bouwplannen van Antwerp

Een nieuwe hoofdtribune met skyboxen. Paul Gheysens liet ook Tribune 4 volledig vernieuwen. Goed voor...

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Union meer punten dan Genk en Antwerp

Union meer punten dan Genk en Antwerp

Wie van spanning houdt, zat goed in de Jupiler Pro League 2022/2023. De titelstrijd werd...

VIDEO: Ontvangst spelersbus KRC Genk

VIDEO: Ontvangst spelersbus KRC Genk

Enkele honderden fans van Antwerp tekenden present bij het vertrek van de spelersbus naar Genk....

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

De fans van Antwerp FC, Union en Racing Genk tellen de uren af. Eén van...