Mocht Tedesco Vanaken niet selecteren?

Afwachten of Hans Vanaken aan de aftrap komt tegen Noord-Macedonië. De gangmaker van Club Brugge scoorde alvast goede punten tegen Oekraïne. Daarmee bewees hij het ongelijk van Domenico Tedesco.
De voormalige bondscoach koos liever voor spelers die bij hun club nauwelijks of niet speelden. Thomas Meunier zou het anders hebben aangepakt.
“Oké, België is niet de Bundesliga of de Premier League, maar ik verkies een middenvelder die bij Club Brugge speelt boven een middenvelder van pakweg Southampton, in de kelder van de Premier League. Southampton is niet beter dan Club Brugge, hè”, stelt Meunier tegenover Het Nieuwsblad.
De 33-jarige flankspeler vraagt zich echter af of die beslissing bij Tedesco lag. Was het niet zijn beslissing om Vanaken links te laten liggen? “Dat denk ik niet, neen. Tedesco kent toch iets van voetbal? Ik kon niet begrijpen dat hij Hans er niet bij nam. Wie is er beter dan Hans.”
LEES OOK: Albert waarschuwt bondscoach Garcia