Teixeira ook weg bij STVV?

20-04 09:51

Teixeira ook weg bij STVV?

Jorge Teixeira is een sterkhouder in de defensie van STVV. De 33-jarige Portugees wil graag een nieuwe contract en wil weldra aan tafel zitten. Of gaat hij nog vertrekken?

“Ik lieg daar niet om. Ik denk intussen ook aan het financiële plaatje. Binnen enkele jaren is mijn carrière afgelopen, maar ik wil nog drie jaar vlammen. Soms denk ik ook wel eens aan een gekke stap naar China of de Emiraten. Anderzijds voel ik me zo goed dicht bij huis. Sint-Truiden is echt een tweede thuis geworden. Ook voor mijn familie”, zegt hij aan Het Belang van Limburg.

De voormalige speler van Standard en Charlton wil graag bijtekenen. “Juni 2020 loopt mijn overeenkomst af. Ik maak er geen geheim van dat ik die graag opengebroken zou zien. Als ik 33 ben en als oudere speler zelf op zoek naar een nieuwe werkgever, is dat natuurlijk geen ideale situatie. De club weet dat ik een gesprek wil. Dat zal er dus eerstdaags wel komen, hoop ik. Maar mijnheer Tateishi vertoeft nog enkele dagen in het buitenland. Ik wacht af.”

LEES MEER OVER:

Jorge Teixeira

STVV

Transfers

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Wat is er van Thomas Didillon?

Wat is er van Thomas Didillon?

Anderlecht gooide in de zomer van 2018 ruim 2 miljoen euro op tafel voor de...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...