Telt Verschueren best op zijn tellen?

28-03-2020 20:26
-
Geschreven door Redactie
Telt Verschueren best op zijn tellen?

Geen Pär Zetterberg meer bij RSC Anderlecht. De hoofdscout vloog ook aan de deur. De kersverse CEO Karel Van Eetvelt drukt stilaan zijn stempel op het beleid. Daar hoorde ook een degradatie bij van Michael Verschueren.

De zoon van ‘Mister Michel’ speelde meerdere bevoegdheden kwijt en moet nu Peter Verbeeke naast of boven zich dulden. Verbeeke kwam van AA Gent over en moet het transferbeleid in handen nemen, waarbij meer aandacht zal besteed worden aan statistieken. Spelers aantrekken vanwege hun naam of verleden – zoals Samir Nasri – is niet meer van toepassing. Er komt meer aandacht te liggen op de recente prestaties.

Het ontslag van Zetterberg moet als een nieuwe vingerwijzing aan het adres van Verschueren beschouwd worden, stelt Sport Voetbalmagazine.

“Het aantrekken van Pär Zetterberg was een miscast van de eerste orde. Michael Verschueren, die daarvoor met de zegen van Marc Coucke instond,maakte hiermee geen goede beurt nadat eerder ook de komst van Frank Arnesen op een fiasco uitdraaide.”

“Nu was het duidelijk dat de aanwezigheid van Zetterberg in moeilijke tijden enkel de supporters moest paaien. Het was hooguit een verwijzing naar de romantiek van vroeger. De nieuwe CEO Karel Van Eetvelt houdt met dat soort sentiment geen rekening en floot Verschueren terug. Terwijl het voetbal tot stilstand kwam, metselt Anderlecht verder aan nieuwe fundamenten.”

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

“Als je bij Anderlecht speelt, ben je enorm goed betaald. Dan moet je presteren. Als...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...