Tissoudali sluit transfer niet uit

04-06-2024 10:53
-
Geschreven door Redactie
Tissoudali sluit transfer niet uit

Er staat deze zomer veel te gebeuren bij KAA Gent. Een nieuwe trainer en stafleden. Laurent Depoitre en Paul Nardi zwaaien af. AA Gent dreigt Jorthy Mokio niet te kunnen behouden. Andrew Hjulsager, Jordan Torunarigha, Matisse Samoise en Hyunseok Hong liggen nog slechts één jaar onder contract. Tekenen ze bij of volgt een transfer? Tarik Tissoudali zette na de laatste match de deur open.

Hij ligt nog twee jaar onder contract en kan met AA Gent opnieuw van Europees voetbal proeven. Met 21 doelpunten en 12 assists in 51 wedstrijden speelde Tarik Tissoudali zich opnieuw in de kijker. “Je weet nooit wat er gebeurt in het voetbal”, zei de 31-jarige Marokkaanse Amsterdammer na Racing Genk-AA Gent.

In de zomer van 2022 lag Tissoudali nog één jaar onder contract. De aanvaller gaf aan in te willen gaan op een aanbieding van Al-Rayyan SC. In drie seizoenen kon hij er zeven miljoen euro verdienen. De aanvaller liep even later een zware blessure op en tekende wat later een meerjarig contract bij AA Gent.

In februari 2024 kwam er een aanbieding uit de Major League Soccer binnen. Na het vertrek van Gift Orban en Hugo Cuypers weigerde AA Gent mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Nieuwsbrief

Specials

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...