TRANSFER: Standard shopt bij Club Brugge

06-09-2023 12:23

TRANSFER: Standard shopt bij Club Brugge

Offensieve versterking voor Standard. Kamal Sowah komt op huurbasis over van Club Brugge. Er werd ook een aankoopoptie in de deal opgenomen.

In de winter van 2018 streek Kamal Sowah neer bij Oud-Heverlee Leuven. Daar maakte hij een goede indruk. Club Brugge legde in de zomer van 2021 een bedrag van 9 miljoen euro op tafel om hem weg te plukken bij moederclub Leicester City. Een (toenmalig) recordbedrag. Maar de Ghanese flankaanvaller kon de hoge verwachtingen in het Jan Breydelstadion niet inlossen.

Eind januari vorig jaar werd hij dan ook uitgeleend aan het Nederlandse AZ. Ook dit seizoen past hij niet in de blauw-zwarte plannen. Standard huurt Sowah (23) voor één seizoen en heeft ook een aankoopoptie.

“Kamal zal onze offensieve sector versterken en de concurrentie binnen onze groep aanscherpen. Zijn ervaring in de Belgische competitie, zijn technische en fysieke kwaliteiten, zijn snelheid en zijn diepgang zullen extra troeven zijn voor onze ploeg”, aldus sportief directeur Fergal Harkin tegenover het officiële clubkanaal.

LEES OOK: LIVE-Transfer Deadline Day

 

Nieuwsbrief

Specials

Union won drie matchen meer

Union won drie matchen meer

49 punten voor Club Brugge, 46 voor Union en Anderlecht. Als Club zondag een punt...

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Op vrijdag 26 juli begint het seizoen 2024/2025 in de Jupiler Pro League. In de...

Igor Thiago amuseert zich (FOTO’S)

Igor Thiago amuseert zich (FOTO’S)

Geen Igor Thiago in de aanval. De Braziliaanse spits volgt de clash tussen Anderlecht en...

Bierpiramide tijdens Westerlo-KV Mechelen (VIDEO)

Bierpiramide tijdens Westerlo-KV Mechelen (VIDEO)

De fans van KV Mechelen amuseerden zich kostelijk in Westerlo. Twee doelpunten, drie punten. Er...

Smets, Warleson of Vandevoordt

Smets, Warleson of Vandevoordt

Kévin Denkey zal als Beste Doelschutter in de Jupiler Pro League 2023/2024 eindigen. Cameron Puertas...