TRANSFER: Standard shopt bij Club Brugge

06-09-2023 12:23

TRANSFER: Standard shopt bij Club Brugge

Offensieve versterking voor Standard. Kamal Sowah komt op huurbasis over van Club Brugge. Er werd ook een aankoopoptie in de deal opgenomen.

In de winter van 2018 streek Kamal Sowah neer bij Oud-Heverlee Leuven. Daar maakte hij een goede indruk. Club Brugge legde in de zomer van 2021 een bedrag van 9 miljoen euro op tafel om hem weg te plukken bij moederclub Leicester City. Een (toenmalig) recordbedrag. Maar de Ghanese flankaanvaller kon de hoge verwachtingen in het Jan Breydelstadion niet inlossen.

Eind januari vorig jaar werd hij dan ook uitgeleend aan het Nederlandse AZ. Ook dit seizoen past hij niet in de blauw-zwarte plannen. Standard huurt Sowah (23) voor één seizoen en heeft ook een aankoopoptie.

“Kamal zal onze offensieve sector versterken en de concurrentie binnen onze groep aanscherpen. Zijn ervaring in de Belgische competitie, zijn technische en fysieke kwaliteiten, zijn snelheid en zijn diepgang zullen extra troeven zijn voor onze ploeg”, aldus sportief directeur Fergal Harkin tegenover het officiële clubkanaal.

LEES OOK: LIVE-Transfer Deadline Day

 

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Geen Noa Lang meer in de Belgische Jupiler Pro League. Calvin Stengs en Mike Trésor...

Club Brugge 3 goals per wedstrijd

Club Brugge 3 goals per wedstrijd

Sporting Charleroi kwam twee keer op voorsprong, Club Brugge won met 4-2. Igor Thiago, Brandon...

FOTO’S: STVV’ers naar Genk om Japan te steunen

FOTO’S: STVV’ers naar Genk om Japan te steunen

Japan speelde tegen Turkije in Genk. Enkele duizenden Japanners waren uit meerdere Europese landen naar...

Romelu Lukaku zit bijna in de top 10

Romelu Lukaku zit bijna in de top 10

Met of zonder wedstrijdritme, Romelu Lukaku blijft belangrijk voor de Rode Duivels. De 30-jarige trapte...

Wat is er van Vadis Odjidja?

Wat is er van Vadis Odjidja?

“Aan alle mooie liedjes komt een einde”, pinkte Vadis Odjidja begin juni een traan weg....