TRANSFER: Willem II shopt bij Sporting Charleroi
Youssuf Sylla ruilt Sporting Charleroi voor Willem II. De club uit Tilburg huurt de 22-jarige Guinese-Belg met aankoopoptie.
Bij Willem II staat Peter Maes aan het roer als trainer. Maes loodste de club naar de titel in de tweede klasse en doet het in de Eredivisie met een 9de plaats meer dan behoorlijk.
Youssuf Sylla gaat bij de Tilburgse club aan de slag. Het nieuws werd aangekondigd via de officiële kanalen. “Willem II heeft een akkoord bereikt met Sporting Charleroi en Youssuf Sylla (22). De spits wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van de Belgische club. In de overeenkomst is een optie tot definitieve overname opgenomen. Sylla doorliep de jeugdopleidingen van Lierse SK en Standard Luik. Op 16-jarige leeftijd verliet hij België voor een avontuur in Italië bij AC Torino, waar hij zijn opleiding vervolgde.”
“Ik kijk ernaar uit om in de Eredivisie met Willem II te strijden voor handhaving”, stelt Sylla.”Na gesprekken met de technisch directeur en de trainer voelt dit als de juiste stap in mijn carrière. Willem II staat bekend om jonge spelers verder te laten ontwikkelen. Ik ben blij dat de clubs er snel uit waren, zodat ik aanstaande maandag al kan aansluiten bij het team.”
Welkom in Tilburg, Youssuf! 👋
— Willem II (@WillemII) January 4, 2025
LEES OOK: Dossier: Overzicht transfers wintermercato België Jupiler Pro League 2024-2025