Transferitis bij Wout Faes

Wout Faes trok van KV Oostende naar Stade Reims en werd er snel een van de sterkhouders. Volgens de Franse sportkrant L’Equipe wees de club maar liefst vier aanbiedingen van Torino FC af. Tot ergernis van de centrale verdediger.
Het laatste bod bedroeg 12 miljoen euro inclusief bonussen. Torino verkocht Bremer aan Juventus en was op zoek naar een vervanger. Dat wordt Perr Schuurs van Ajax. Maar er zouden nog enkele Italiaanse clubs belangstelling tonen. Wout Faes wil naar de Serie A.
De 24-jarige verdediger is boos en gaf vorig weekend aan mentaal niet klaar te zijn om met Stade Reims in actie te komen tegen Clermont Foot. Hij vroeg een gesprek met de voorzitter aan.
Stade Reims wil pas over een transfer praten bij een bedrag van 15 miljoen euro, exclusief bonussen. Wout Faes vindt die vraagprijs buitensporig. Zijn marktwaarde bedraagt 10 miljoen euro.