Transfernieuws op komst bij KRC Genk

04-08-2022 12:50
-
Geschreven door Redactie
Transfernieuws op komst bij KRC Genk

KRC Genk zou een akkoord op zak hebben met het Deense Silkeborg over de transfer van Rasmus Carstensen. Die nieuwe rechtsachter zou 3 miljoen euro kosten. Carstensen kan de plaats innemen van Daniel Munoz en/of Angelo Preciado.

De 24-jarige Angelo Preciado (zie foto) heeft geen basisplaats en wil meer op het veld staan. De Ecuadoriaan ligt tot 30 juni 2023 onder contract in Genk. Hij kwam voor 3 miljoen euro van Independiente over. Wellicht zal Racing Genk vrede moeten nemen met wat minder geld.

Daniel Munoz geniet belangstelling van Fiorentina en kan ook terug in Mexico aan de slag. De 26-jarige flankverdediger heeft een verbintenis tot midden 2024. De Colombiaanse international heeft een marktwaarde van 6 miljoen euro achter zijn naam staan. KRC Genk betaalde 4,5 miljoen aan Atlético Nacional.

Dan is er ook nog Cyriel Dessers. De 27-jarige aanvaller sprak met FC Kopenhagen en kan bij US Cremonese aan de slag. De Italiaanse promovendus zou 6,5 miljoen euro op tafel willen gooien.

LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers zomer 2022 – België Jupiler Pro League

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...