Tribune 2 een probleem voor KRC Genk?

07-12-2025 10:40
-
Geschreven door Redactie
Tribune 2 een probleem voor KRC Genk?

Racing Genk sneuvelde in de Beker van België in een thuismatch tegen Anderlecht. Straks komen de Genkies in actie in het Bosuilstadion. Antwerp mag voor het eerst de nieuwe Tribune 2 vol laten stromen. Frank Boeckx ziet daar een belangrijke troef in.

In theorie komt de capaciteit van de Bosuil zo op 24.500 toeschouwers te staan, maar om veiligheidsredenen is dat tegen Genk voorlopig 21.000. “De sfeer bij ons was al uniek, maar nu wordt die nog een pak beter. We rekenen erop dat dit ons sportief wat extra punten zal opleveren”, stelt CEO Sven Jaecques.

“Als de supporters overal zitten, kan het kolken”, aldus Frank Boeckx in de video hieronder. “Die twaalfde man bij Antwerp kan echt wel zijn invloed hebben op de wedstrijd. Misschien gaat KRC Genk daar een probleem hebben.”

Nieuwsbrief

Specials

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Pijnlijke cijfers voor KRC Genk

Racing Genk sloot het jaar 2025 af met een 3-5 nederlaag tegen Club Brugge. De...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

Fans Club Brugge wijzen naar spelers, trainer en bestuur

“Na Nieuwjaar krijg je een totaal ander Club Brugge. Daar mag je zeker van zijn”,...

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Anderlecht grijpt opnieuw naast miljoenen

Het Franse OGC Nice bracht in de zomer van 2022 een bod van zo’n 9...

Overbodige spelers bij AA Gent

Overbodige spelers bij AA Gent

KAA Gent hoopt in de wintermercato een kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren. Een noodzakelijk gegeven...