Twee clubs zouden meer geld krijgen in Super League

23-04-2021 14:39
-
Geschreven door Redactie
Twee clubs zouden meer geld krijgen in Super League

Florentino Perez lachte zijn tanden bloot. Twaalf clubs tekenden een contract voor de oprichting van de European Super League. In die exclusieve competitie zou niet iedereen gelijk voor de wet zijn. Er zijn meer details gelekt!

Real Madrid zou twee jaar op rij 60 miljoen euro meer krijgen. Ook FC Barcelona zou extra langs de kassa mogen passeren. Toeval of niet, de twee Spaanse grootmachten staan er financieel slecht voor. Een gevolg van de buitensporige salarissen en het transferbeleid.

Negen clubs haakten twee dagen later al terug af. Juventus deed dat halvelings, Real Madrid en FC Barcelona niet. Azen zij nog op een schadevergoeding?

Voor de twaalf stichtende leden zou er veel meer geld te rapen zijn dan in de huidige situatie. Voor de Koninklijk en Barça zou de kassa nog luider rinkelen.

Internazionale, AC Milan en Atlético Madrid zouden minder krijgen dan de andere clubs.

Uit die documenten blijkt ook dat PSG, Bayern München en Borussia Dortmund een uitnodiging kregen om bij de ‘founding clubs’ te behoren.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

BEKIJK: Legends STVV in de kijker

BEKIJK: Legends STVV in de kijker

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. Het doet denken aan 2015-2016. Na de promotie...

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

December 2017. Maarten Vandevoordt stond in de bekermatch tegen Antwerp onder de lat. Zijn eerste...

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Er zijn nog twee speeldagen in de reguliere competitie plus de play-offs. Met het ontslag...

6 ploegen, 3 plaatsen in Play-off 1, 2 speeldagen

6 ploegen, 3 plaatsen in Play-off 1, 2 speeldagen

Spannende tijden in de Jupiler Pro League. Met nog twee speeldagen in de reguliere competitie...