Tweede nederlaag op rij voor Antwerp

03-07-2025 16:40
-
Geschreven door Redactie
Tweede nederlaag op rij voor Antwerp

De voorbereiding is maar de voorbereiding. Mindere prestaties kunnen echter voor onrust en extra druk zorgen. Na een 0-1 nederlaag tegen Zulte Waregem ging Antwerp ook onderuit tegen SK Beveren.

Stef Wils zag Vincent Janssen en Michel-Ange Balikwisha vroeg dreigen. De bezoekers toonden meer efficiëntie. Lennart Mertens heroverde de bal, Maes had een goede pass in huis en Christian Brüls trapte de 0-1 binnen. Janssen trapte daarna nipt naast.

Beveren begon met een ander elftal aan de tweede helft. Mathis Servais rondde een aanval op de linkerflank koelbloedig af (0-2). Met een fraaie treffer van Gabriel Jesus David kwam Antwerp terug in de match. Servais en Guillaume De Schryver vonden aan de overkant Yannick Thoelen op hun weg. Tester Bobson was ook dichtbij de 1-3.

LEES OOK: DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

LEES MEER OVER:

Antwerp FC

Jupiler Pro League

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...