Tzolis haalt uit naar arbitrage: “Onbegrijpelijk”

26-01-2025 09:51
-
Geschreven door Redactie
Tzolis haalt uit naar arbitrage: “Onbegrijpelijk”

Roeien met de riemen die je hebt. KV Kortrijk staat op de voorlaatste plaats en zette de deur niet open in het Jan Breydelstadion. Knokken voor elk punt. De Kerels kwamen op voorsprong, kregen een penalty tegen en probeerden in de tweede helft het tempo uit de match te halen. Tot ergernis van Christos Tzolis.

“Ik weet niet of dit een gevolg is van de vele wissels in de basiself want uiteindelijk is onze kern genoeg uitgebalanceerd”, stelt de flankaanvaller via het clubkanaal. “Bovendien moesten we vandaag opboksen tegen een vrij defensief Kortrijk waar tal van spelers blijkbaar last hadden van de vallende ziekte.”

“Onbegrijpelijk dat de scheidsrechter in hun spelletje is meegegaan. Ik besef dat dit deel uitmaakt van het voetbal maar persoonlijk ben ik van mening dat hier toch strenger moet tegen worden opgetreden.”

Club Brugge kwam aan 19 doelpogingen met 7 ballen tussen het doelkader. Lucas Pirard had enkele fraaie reddingen in huis. KV Kortrijk kwam aan 2 uit 9 pogingen. Zes hoekschoppen voor Club, geen voor de bezoekers. Simon Bourdeaud’hui trok zes keer geel, waarvan vier keer voor Kortrijk. Beide ploegen begingen tien overtredingen.

LEES OOK: “Discutabele penalty voor Club Brugge”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Tegen FC Barcelona ging er een ‘Nicky Hayen Bruges Army’ door het stadion. Een maand...

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

Ivan Leko begint aan zijn derde avontuur bij Club Brugge met een thuismatch tegen Arsenal....

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge nam afscheid van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla en Joel Ordonez. Nicky Hayen...

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

Ivan Leko kon niet bij Standard blijven, KAA Gent bood de Kroatische trainer een contract...